Nabídka



Činnost
Filmáč
Vodácký oddíl
Hájenka
Hlavní tábor
Fotogalerie
Historie
Zápisy
Kontakty
Pionýr ČR
Dodávka

Fotky z tábora Damašek 2022

Hlavní tábor na Damašku 2022
PŘIHLAŠOVÁNÍ: KAPACITA TÁBORA JE VYČERPÁNA A PROTO NELZE PODÁVAT DALŠÍ PŘIHLÁŠKY. OMLOUVÁME SE
TERMÍN: neděle 3. 7. až sobota 16. 7. 2022 (14 dní) za cenu 3 600 Kč
SRAZ TÁBORNÍKŮ: neděle 3. 7. Pustá Rybná, náves před hospodou
Příjezd mladší: 16.00
Příjezd starší: 16.30
Příjezd Hovíni: 17.00
Návštěvní den: neděle 10.7.
Telefon na tábor: 735 970 032 nebo 776 062 420
Kontakt: erbes zavináč softer.cz
Odjezd z tábora: sobota 16. 7. 2022 mladší 10:00, starší a Hovíni 10:30
Program tábora: MY KRÁLOVÉ
Hlavní vedoucí: Petr Erbes
Zástupce hlavního vedoucího: Michaela Stodolová
Zdravotníci: Ája, Marta
Kuchyňáci: Mrkev, Radek, Marta, Alena A.
Hospodář: Lulu
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička SI STÁHNĚTE...

Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele

Potvrzení o platbě se v tabulce může objevit se zpožděním.

Variabilní symbolJméno a příjmeníTřídaPlatba
102Martina Pešková 6.B OK
103Tereza Hoplíčková 5.A OK
104Magdaléna Andrlíková tercie OK
105Anna Becková 5 OK
106Gita Holoubková 6. OK
107Nikola Němcová 8.B OK
108Šárka Juránková 5.A OK
110Lucie Jílková 8.C OK
111Adéla Vomáčková 6.A OK
112Štěpánka Lelková 3.A OK
113Samuel Rašovský 8 OK
114Evelína Wondráková IV. OK
115Běla Barlová 7.C OK
116Jan Kunhart 9.B OK
117Jiří Minařík 9. C OK
118Linda Freundová kvinta OK
119Tomáš Mach 9.A OK
120Kateřina Syptáková 8 OK
121Nina Holoubková 3. OK
122Daniel Rašovský 8 OK
123Kateřina Jílková III.C OK
124Štěpánka Šouláková 4 OK
125Bára Vltavská 7.P OK
126Matyáš Švanda VII. OK
127Marie Vomáčková 3.A OK
128Viktor Nývlt 8 OK
129Nikola Jurenková IV. OK
130Dušan Zahradníček Kvinta (první ročník střední školy)) OK
131Adéla Bártová 4. OK
132Tomáš Juránek 7.A OK
133Matěj Celta IV.C OK
134Kateřina Jurenková IV. OK
135Aneta Wondráková 9. OK
136Anna Kašová 6.A OK
137Anna Kosíková 7.P OK
138Sofie Kalibánová 4.C OK
139Štěpán Nespala II ročník OK
140Jan Morávek 6 OK
141Zdeněk Jílek 5. OK
142Barbora Jachanová 7 OK
143Dominik Rašovský III OK
144Natálie Humpolíková MAS1 - 1.ročnik středni OK
145Karolína Šouláková 7 OK
146Dominik Šmíd III. OK
147Rozárie Kukusíková 4.A OK
148Roman Celta 8.D OK
149Lucie Leinveberova 8.A OK
151Norbert Nývlt 4 OK
152Petr Schwach 7.C OK
153Petra Ondráčková VII. třída OK
154Nela Flídrová 8.třídy OK
155Adéla Paroulková 7.A OK
156František Hradecký 5 OK
157Matěj Beneš 4 OK
158Adam Morávek 4 OK
159Atila Beneš IV.P OK
160Vladimír Bárta 6. OK
161Amálie Loskotová 7.B OK
162Karolína Cihlářová tercie OK
163Leontýna Šouláková 3. OK
164Marek Klouzal 7 OK
165Barbora Štěpánková kvinta OK
166Sára Melezínková 9 OK
167Štěpán Lorenc 8 OK
168Lada Barlová IX.B OK
169Magdaléna Hrdličková 9 OK
170Jakub Helebrand IX OK
171Johana Jelínková 7.A OK
172Natálie Kyselá 6 OK
173Matyáš Kunc tercie OK
174Jana Juránková kvarta OK
175Kateřina Jachanová 3. OK
176Hugo Kukusík 1.A OK
177Zuzana Fadrná VI.B OK
178Viola Celtová V.B OK
179Veronika Sršňová VII. B OK
180Timur Beneš 7.B OK
181Karolína Kozlová 4.A OK
182Matěj Pešek 3VA OK
183Hana Horáčková kvarta OK
184Lillian Humpolíková 7.trida OK
185Veronika Špačková VI OK
186Anežka Zahradníčková 1.P. OK
187Adam Schofield 5 OK
188Clara Schofield 9. OK
189Vítek Jílek 9A OK
190Klára Stodolová 5.A OK
191Denisa Němcová 7. ročník OK
192Klara Dzurnakova Šestá OK
193Kateřina Kastnerová 4.B OK
195Vojtěch Kovář 8 OK
196Adam Tichý septima OK
197Karin Kalibánová 1.B OK
198Františka Juklová 6.C OK
199Kryštof Kunc 5.B OK
200Adéla Grubhofferová 3.P (tercie) OK
201Jakub Leinveber 3 OK
202Petra Hápová III. OK
203Josef Fadrný V.B OK
204Barbora Lidmilová sedmý ročník OK
205Štěpán Lálík 7.B OK
206Martin Lněnička 4.A OK
207Noemi Nývltová II OK
208Ella Magdalena Pražanová 6. OK
209Kristýna Nekvindová 9 OK
211Jiří Šícha tercie OK
212Lucie Horáčková 9.A OK
213evelína vykypělová 6.A OK
214Sára Lněničková 7.A OK
215Denisa Popová V.B OK
216Eva Horáčková VII. P (septima) OK
218Kryštof Kalina IV OK
219Lucie Kotvová kvarta OK
220Matouš Mikšík 3.B OK
221Tomáš Pop I.A OK
222Anna Stoklásková 4.A OK
223tomáš vykypěl 4.A OK
224Sarah Sedláčková 2.C OK
225Jiří Konopásek 7.A OK
226Ondřej Vlach 6.A OK
227Antonín Krmíček V. OK
228Milan Reitschmied 8.A OK
229Kateřina Kotvová septima OK
230Ester Kučerová 2.C OK
231Jakub Tvarůžek 8. OK
233Hedvika Slezáková 8. Třída OK
234Barbora Odehnalová IV OK
235Viktor Odehnal 2 OK
236Bára Slavíková sekunda OK
237Adam Šlosr 7.A OK
238Ela Hanzlíková 1. OK
239Josef Hanzlík OK
240Ivana Havlíková I.SČ OK
241ALEXEJ Koukola 8 OK
242Daniel Koukola 4 OK
245Agáta Dostálová 8. OK
246Kryštof Dostál II. OK
247Markéta Vostřelová 4 OK
248Kristýna Vostřelová 3. OK
249Kryštof Morávek 1 OK
250Karolina Jahodová 4.A OK
251Eliška Švédova 5 OK
252Robin Flídr 7.A. OK
253Sebastián Kalina I OK
254Matěj Chmel 7 OK
255JAN MYNÁŘ PRVNÍ OK
256Ema Špačková 3.A OK
257Jan Šidák 8 OK
258Dominik Mynář OK

PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ DO ODDÍLŮ:
1. Víťa Hrdlička a Zuzanka Ščudlová
Karolína Jahodová Eliška Švédová Matěj Beneš Martin Lněnička Daniel Němec Antonín Krmíček Karolína Kozlozová Štěpánka Lelková Marie Vomáčková Ema Špačková Anna Stoklásková Nina Holoubková

2. Žaneta + Jyrka
Kristýna Vostřelová Markéta Vostřelová Tereza Hoplíčková Šárka Juránková Jan Minařík Nikola Jurenková Kateřina Jurenková Daniel Koukola Kryštof Kalina Jan Mynář Sebastián Kalina

3. Ombré a Nikča
Ester Kučerová Sarah Sedláčková Sofie Kalibánová Karin Kalibánová Viola Celtová Denisa Popová Tomáš Pop Josef Fadrný Kryštof Kunc Adam Schofield Norbert Nývlt

4.Ondra a Terča
Štěpánka Šouláková Leontýna Šouláková Ela Hanzlíková Barbora Odehnalová Zdeněk Jílek Vítek Jílek Matěj Celta Hugo Kukusík Matouš Mikšík Jakub Leinweber Matyáš Paroulek

5. Mates Plšek a Míša Hanzlíková
Rozárie Kukusíková Kateřina Jachanová Adéla Bártová Klára Stodolová Anna Becková Josef Hanzlík Viktor Odehnal Tomáš Vykypěl Kryštof Morávek Adam Morávek

6. Olák+?
Barbora Lidmilová Denisa Němcová Jan Morávek Matěj Chmel Štěpán Lálík Timur Beneš Evelína Vykypělová Adéla Vomáčková Gita Holoubková Agáta Dostálová Natálie Kyselá Vladimír Bárta František Hradecký

7. Švancek a Valča
Viktor Nývlt ¨ Samuel Rašovský Daniel Rašovský Matyáš Švanda Matěj Pešek Magdaléna Hrdličková Clara Schofield Sára Lněničková Adéla Paroubková Johana Jelínková Petra Odráčková Martina Pešková Zuzana Fadrná Karolína Šouláková Anna Štěpánková

8. Martin a Johča
Tomáš Mach Jiří Šícha Ondřej Vlach Milan Reitschmied Aneta Wondráková Klára Dzurňáková Lada Barlová Lillian Humpalíková Běla Barlová Barbora Jachanová Nikola Němcová Veronika Špačková Bára Slavíková

9. Cígl + Štěpán
Nela Flídrová lucie Jílková Veronika Sršňová Amálie Loskotová Lucie Leinveberova Anežka Zahradníčková Hedvika Slezáková Jakub Tvarůžek Vojtěch Kovář Jan Šidák Matyáš Kunc Roman Celta Alexej Koukola

10. Daník a Mia
Ella Magdaléna Pražanová Františka Juklová Anna Kašová Magdalena Andrlíková Adéla Grubhofferová Karolína Ciglářová Kateřina Syptáková Robin Fíldr Adam Šlosr Štěpán Lorenc Petr Schwach Tomáš Juránek Jiří Konopásek Marek Klouzal

11. Esterka a Peťáček
Kristýna Nekvindová sára Melezínková Lucie Kotvová Jana Juránková Hana Horáčková Lucie Horáčková Kateřina Kastnerová Jan Kunhart Jiří Minařík Atila Beneš Jakub Helebrand

12. Denča a Milda
Dominik Rašovský Ivana Havlíková Evelína Wondráková Dušan Zahradníček Dominik Šmíd Adam Tichý Neomi Nývltová Kateřina Kotvová Eva Horáčková

13. Kamión a Tim
Bára Vltavská Štěpán Nespala Kateřina Jílková Linda Freundová Anna Kosíková Natálie Humpolíková Barbora Štěpánková Kryštof Dostál Petra Hápová

TÁBOR 2021

Rozdělení do oddílů a další věci budeme řešit během víkendu 30. dubna - 2. května. Do té doby se můžete ještě domlouvat kdo s kým, případně spolu s vedoucím například z loňska. Věříme, že nebude takový blázinec jako loňský rok a že se do tábora napěchujeme všichni naráz na celých 14 dní. Možná bude třeba mít čerstvý test, ale to uvidíme...

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
TERMÍN: neděle 4. 7. až sobota 17. 7. 2021 (14 dní) za cenu 3 350 Kč
SRAZ TÁBORNÍKŮ: neděle 4. 7. Pustá Rybná, náves před hospodou
Příjezd mladší: 16.00
Příjezd starší: 16.30
Příjezd Hovíni: 17.00
Návštěvní den: neděle 11.7. s potvrzeními návštěvníků
Telefon na tábor: 735 970 032 nebo 776 062 420
Kontakt: erbes zavináč softer.cz
Program tábora:
LEHCE GRANDIOZNÍ UTILITA V PUSTÉ RYBNÉ


Hlavní vedoucí: Petr Erbes
Zástupce hlavního vedoucího: Michaela Stodolová
Zdravotníci: Ája, Marta
Kuchyňáci: Mrkev, Radek, Marta, Alena A.
Hospodář: Lulu
Sporťák: Dominik Martinů
Maníci: Vasil, Lišák, Adam, Šuler, Gusta, Barča... .
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele SI STÁHNĚTE...
Potřebujete-li vystavit fakturu, napište na mail: erbes zavináč softer.cz (bez mezer)

PŘEDBĚŽNÉ SEZNAMY ODDÍLŮ

1. oddíl - Vít Hrdlička a Zuzana Ščudlová
Martin Lněnička, Matěj Beneš, Kateřina Jachanová, Anežka Zahradníčková, Anna Štěpánková, Anna Stoklásková, Štěpánka Lelková, Lucie Franková, Karolína Kozlová, Nina Holoubková, Ema Špačková, Marie Vomáčková

2. oddíl - Jirka Toman a Žanda
Veronika Špačková, Terezka Hoplíčková, Šárka Juránková, Anna Kašová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Františka Juklová, Ella M. Pražanová, Jan Minařík, Daniel Koukola, Kryštof Kalina, Daniel Špaček, Viktor Odehnal

3. oddíl - Tereza Šauerová a Ondra Češka
Denisa Popová, Tomáš Pop, Jakub Leinveber, Zdeněk Jílek, Matouš Mikšík, Matyáš Paroulek, Natalie Kyselá, Leontýna Šouláková, Štěpánka šOULÁKOVÁ, Barbora Odehnalová, Klára Dzurňáková, Gita Holoubková, Adéla Vomáčková

4. oddíl - Ondřej Dostál a Nikola Plšková
Bára Lorencová, Nátalie Kollertová, Kryštof Kunc, Hugo Kukusík, Tomáš Vykypěl, Karin Kalibánová, Sarah Sedláčková, Sofie Kalibánová, Kamila Reitschmidová, Norbert Nývlt, Josef Fadrný, Adam Schofield,

5. oddíl - Oliver Erbes a Růženka Grubhofferová
František Hradecký, Jan Morávek, Adam Morávek, Ela Hanzlíková, Vladimír Bárta, Anna Becková, Emma Honcová, Klárka Stodolová, Adéla Bártová, Rozárie Kukusíková, Evelína Vykypělová, Matěj Celta, Viola Celtová

6. oddíl - Johanna Raaschová a Martin Vokál
Ondřej Vlach, Milan Reitschmied, Tomáš Mach, Jiří Šícha, Aneta Wondráková, Lada Barlová, Běla Barlová, Lilian HumpolíkováBára Slavíková, Barbora Jachanová, Nikola Němcová

7. oddíl - Dan Pejchar a Áňa Kozajda
Magdalena Andrlíková, Kateřina Syptáková, Karolína Cihlářová, Adéla Grubhofferová, Agáta Doustejlsí, Sára Melezínková, Kikina Nekvindová, Štěpán Lorenců, Áďa Šlosrů, Péťa Švachů, Máťa Chmelů, Mára Klouzalů, Tomek Juránků, Jirka Konopásků

8. oddíl - Valerie Cechová a Štěpán Švanda
Magdaléna Hrdličková, Maombi Jílková, Clara Schofield, Johana Jelínková, Adéla Hejtmánková, Adéla Paroulková, Petra Ondráčková, Sára Lněničková, Viktor Nývlt, Matěj Pešek, Samuel Rašovský, Štěpán Lálík, Matyáš Švanda, Daniel Rašovský

9. oddíl - Ondřej Cihlář a Štěpán Pejchar
Jakub Tvarůžek, Jan Šidák, Václav Bzenecký, Matyáš Kunc, Roman Celta, Vojtěch Kovář, Alexej Koukola, Nela Flídrová, Hedvika Slezáková, Lucie Leinveberová, Denisa Němcová, Lucie jílková, Barbora Lidmilová

10. oddíl - Peťáček a Esterka
Zuzana Fadrná, Amálie Loskotová, Veronika Sršňová, Karolína Šouláková, Martina Pešková, Lucie Kotvová, Hana Horáčková, Lucie Horáčková, Kateřina Kastnerová, Jana Juránková, Atila Beneš, Timur Beneš, Jakub Helebrand, Jiří Minařík, Jan Kunhart

11. oddíl - Milda + Denča
Linda Freundová, Dušan Zahradníček, Josef Konopásek, Ivana Havlíková, Barbora Zemánková, Adéla Celtová, Vilém Jílek, Kamila Fadrná, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Barbora Štěpánková, Daniel Němec

12. oddíl - Vojta + Tim
Štěpán Nespala, Evelína Wondráková, Petra Hápová, Matyáš Plšek, Kateřina Jílková, Dominik Rašovský, Eva Horáčková, Adam Tichý, Kateřina Kotvová, Dominik Šmíd, Noemi Nývltová, Natalie Humpolíková, Anna Kosíková

Seznam táborníků:
Potvrzení o platbě může být zapsáno se zpožděním...




Fotografie z roku 2020 od Barči a Radka jsou TADYHLE
Hlavní tábor na Damašku 2019


FOTKY Z TÁBORA 2019*
Fotografie od Barči,Radka a Ryby jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka, občas vzhůru nohama, občas otočené o 90 stupňů a v rozlišení nic moc jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2016
Tady jsou fotografie od Lucky a Radka

Fotky z tábora 2015 od Báry a Katky jsou ZDE.

Fotky z tábora 2014 od Báry jsouZDE.

Fotky z tábora 2013 od Báry

Fotky z tábora 2013 od babičky

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007

Fotky tábor 2006

Fotky tábor 2003

Fotky tábor 2002

Hlavní tábor na Damašku v roce 2018

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
Termín: neděle 1. července až sobota 14. července 2018

Téma tábora:BYJ OSM Odjezd: neděle 1. 7. v 16:00 hod. z parkoviště pod Tylákem
Příjezd: sobota 14.7. v 11:00 hod. na parkoviště pod Tylák
Návštěvní den: neděle 8. července od 9:00 do 18:00
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Telefon na tábor: 730691459
Táborový poplatek: 3 100 Kč (k malému navýšení oproti loňsku došlo z důvodu nutného nákupů nových stanů v ceně 150 000 Kč!)
Hlavní vedoucí: Petr Erbes

PŘEDBĚŽNÉ ODDÍLOVÉ SEZNAMY:
MLADŠÍ
1. ODDÍL
VEDOUCÍ Jan Punar a Eliška Flídrová (14)
Anežka Zahradníčková, Tomáš Hlaváček, David Hlaváček, Roman Celta, Adam Kohoutek, František Hradecký, Antonín Krmíček, Lucie Horáčková, Jana Juránková, Hana Horáčková, Barbora Jelínková, Karolína Šouláková, Lucie Střítezská

2. ODDÍL
VEDOUCÍ Dan Pejchar a Anita Kozáková (12)
Jindřich Lapáček, Daniel Špaček, Adéla Muselová, Sára Melezínková, Jakub Helebrant, Dominik Bouška, Magdaléna Andrlíková, Kateřina Syptáková, Veronika Srnská, Kristýna Nekvindová, Kateřina Kastnerová, Lucie Kotvová

3. ODDÍL
VEDOUCÍ Marie Procházková a Ondřej Dostál (14)
Aneta Wondráková, Lucie Doležalová, Petronila Kabátová, Adéla Vomáčková, Klára Stodolová, Linda Melišíková, Petra Drahošová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Daniel Rašovský, Samuel Rašovský, Atila Beneš, Timur Beneš, Standa Kosina, Jan Kunhart

4. ODDÍL
VEDOUCÍ Martin Vokál a Barbora Tomanová (12)
Agáta Dostálová, Veronika Špačková, Běla Barlová, Lada Barlová, Bára Slavíková, Lota Kučerová, Marek Klouzal, Tomáš Juránek, Pelayo Tosal, Adam Morávek, Jan Morávek, Ondřej Prokop

5. ODDÍL
VEDOUCÍ Oliver Erbes a Eliška Jantačová (12)
Michaela Sílová, Liboslav Kadlec, Ondřej Bartoň, Klára Dzurňáková, Natálie Vostřelová, Hedvika Slezáková, Alexej Koukola, Lilian Humpolíková, Adéla Utz, Kristýna Ryplová, Kateřina Pospíšilová, Kryštof Pohorský

STARŠÍ
6. ODDÍL
VEDOUCÍ Jakub Ustohal a Růžena Grubhofferová (14)
Linda Freundová, Barbora Štěpánková, Barbora Zemánková, Mia Humpolíková, Maombi Jílková, Natálie Humpolíková, Jan Kaša, Viktor Dvořák, Štěpán Nespala, Dominik Rašovský, Matyáš Plšek, Daniel Němec, Jan Brokl, Martin Síla

7. ODDÍL
VEDOUCÍ Miloslav Suka a Denisa Kalánková (13)
Vilém Jílek, Kateřina Hrnčířová, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Zuzana Dvořáková, Karolína Makovská, Noemi Nývltová, Anna Kosíková, Eva Horáčková, Kateřina Kotvová, Daniel Martinů, Adam Tichý, Samuel Mašek

8. ODDÍL
VEDOUCÍ Vojta Skoumal a Žaneta Martinů (14)
Karolína Vendolská, Jan Světlák, Jakub Hlaváček, Jan Hlaváček, Matěj Mitáš, Přemysl Mitáš, Viktor Nývlt, Dušan Zahradníček, Kateřina Jílková, Petra Hápová, Clara Schofield, Magdaléna Hrdličková

HOVÍNI
9. ODDÍL
VEDOUCÍ Petr Erbes a Ester Ošťádalová (15)
Filip Doležal, Nicola Helebrandová, Tereza Vomáčková, Zuzana Kozáčková, Evelína Vondráková, Veronika Jurenková, Julie Hloušová, Kateřina Houdková, Václav Suk, Matěj Punar, Matěj Šauer, Jan Pospíšil, Tim Raasch, Vít Hrdlička, Patrik Dvořáček

10. ODDÍL
VEDOUCÍ David Beran a Kateřina Tobyšková (15)
Markéta Syptáková, Anna Andrlíková, Jan Cihlář, Jakub Cihlář, Jakub Slezák, Ondřej Češka, Radim Hnát, Dominik Martinů, Štěpán Pejchar, Jiří Toman, Michaela Štějdířová, Žaneta Jantačová, Kateřina Němcová, Lucie Štěpánková, Klaudie Štěpánková, Rozálie Stodolová, Zuzana Hloušová


Kontakt: tel.:466440063 nebo 466440089 ideálně však erbes@softer.cz


FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2016
Fotografie od Lucky a Radka FOTKY Z TÁBORA 2015 OD BÁRY A KATKY

FOTKY Z TÁBORA OD BÁRY 2014

Fotky z tábora od Báry 2013

Fotky z tábora od babičky 2013

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007
Fotky tábor 2006
Fotky tábor 2003
Fotky tábor 2002