ROK 2015/2016

Dětská porta je otevřená celorepubliková soutěž pro děti od 6 do 26 let.
V letošním oblastním minikole se zúčastnila Monika Škardová z Rajhradu, duo Karolína Erbesová a Lucie Pospíšilová a skupina Many eggs. Všichni účinkující byli kvalitní a byl jim doporučen¨postup do celostátního kola v Praze v lednu 2016.
Účastníci se musí doprovázet na nějaký hudební nástroj.
Celorepublikové kolo se koná 29. 1. - 31.1. 2016 v Praze v divadle Za plotem v Bohnicích.
Datum konání oblastního kola v Poličce: sobota, 12.12.2015
Čas: 14:00 hod.
Místo: Divadelní klub, Polička ( www.divadelniklub.cz )

Materiály ke stažení: SOUTĚŽNÍ ŘÁD,   PŘIHLÁŠKA ,    PLAKÁT (pdf) ,   PLAKÁT (Word)ROK 2013/2014

Z našeho oblastního kola postupují do celorepublikového finále: Bohdana Sýkorová z Poličky, Fidlátka z Pardubic, Věnebend z Litomyšle a Maníci z Poličky.

Dětská porta je otevřená celorepubliková soutěž pro děti od 6 do 26 let. Účastníci se musí doprovázet na nějaký hudební nástroj.
Celorepublikové kolo se koná 30. 1. - 1.2. 2014 v Praze v divadle Za plotem v Bohnicích.
Datum konání oblastního kola v Poličce: sobota, 7.12.2013
Čas: 14:00 hod.
Místo: Divadelní klub, Polička ( www.divadelniklub.cz )

Materiály ke stažení: SOUTĚŽNÍ ŘÁD,   PŘIHLÁŠKA ,    PLAKÁT (pdf) ,   PLAKÁT (Word)ROK 2008/2009

Oblastní kolo Dětské Porty proběhlo v sobotu 22.11.2008. Do Prahy postupují všechny Věnečkovi, naši Pátek-Raubíři, pak Domingo a také trio z gymnázia.
Několik fotografií:
Dětská porta je otevřená celorepubliková soutěž pro děti od 6 do 26 let. Účastníci se musí doprovázet na nějaký hudební nástroj. Celorepublikové kolo se koná 30. ledna v Praze.
Datum konání: 22.11.2008
Čas: 13:00 hod.
Místo: Divadelní klub, Polička ( www.divadelniklub.cz )

Materiály ke stažení: SOUTĚŽNÍ ŘÁD,   PŘIHLÁŠKA ,    PLAKÁT (Word)Minulý ročník - celorepublikové finále Dětské Porty v lednu 2008 - 2. místo

Na celorepublikové finále do Prahy se vydalo celkem 12 Poličáků z oddílu Pátek - Raubíři. Po pátečním příjezdu a ubytování jsme se rychle vydali do Kongresové centra, kde jsme během benefičního koncertu "Děti dětem" obdrželi od ředitele úřadu Vlády ČR repliku poháru a stvrzující glejt. Po návratu do školy všichni zcela nečekaně usnuli již okolo jedenácté hodiny. Druhý den jsme se odebrali na vlastní soutěž. Na pódiu vystupovali vzato zleva podle fotografie: Matěj Menc, Oliver Erbes, Michal Báča, Míša Pospíšilová, Kateřina Tobyšková, Rozálka Stodolová, Anežka Stodolová, Iveta Makovská, Jana Chmelová a Vendula Zrůstová. Celá akce se odehrála v Pražském divadle "Za Plotem", tedy v prostředí Bohnického sanatoria pro duševně choré, z čehož jsme měli tak trochu obavy, neboť jsme se obávali, že se z Raubířů nevrátí všichni. Bohudík se tak nestalo (nebo bohužel?).
Po vystoupení a po obědě jsme pocourali Prahu, potkali paní Doležalovou a vedoucí z VOPu, shlédli Václavák navštívili Meka, věž na Staroměstském náměstí, maškarní průvod, Karlův most a pak se vrátili do školy. Večer se konalo vyhlašování výsledků, v němž jsme se dozvěděli, že Pátek - Raubíři skončili na skvělém druhém místě. Domů jsme odjeli v neděli vlakem.

Na první fotografii je vidět celý oddíl při vystoupení, na druhé po vystoupení a konečně na třetí list od předsedy Vlády ČR, ve kterém stvrzuje, že jsme měli v roce 2007 zapůjčen jeho pohár.

Oblastní kolo Dětské Porty pro Pardubický kraj 2007/2008

Oblastní kolo Dětské Porty pro Pardubický kraj se uskutečnilo v sobotu 1.12.2007 od 13:00 v Poličce v Divadelním klubu v Tylově Domě.

Celostátní kolo se uskuteční v Praze ve dnech 1.2. - 3.2. 2008 v Divadle „Za Plotem“, Praha 8 – Bohnice.


Materiály ke stažení: SOUTĚŽNÍ ŘÁD,   PŘIHLÁŠKA ,    PLAKÁT (Word)