Hlavní tábor na Damašku 2023
TÁBOR JE JIŽ ZAPLNĚN. POSLEDNÍ ZAPOMNĚTLIVCI SE MOHOU ZKUSIT DOTÁZAT HLAVNÍHO VEDOUCÍHO NA ADRESE ERBES@SOFTER.CZ

TERMÍN: neděle 2. 7. až sobota 15. 7. 2023 (14 dní) za cenu 4 500 Kč
SRAZ TÁBORNÍKŮ: neděle 2. 7. Pustá Rybná, náves před hospodou
Příjezd mladší: 16.00
Příjezd starší: 16.30
Příjezd Hovíni: 17.00
Návštěvní den: neděle 9.7.
Telefon na tábor: 735 970 032 nebo 776 062 420
Kontakt: erbes zavináč softer.cz
Odjezd z tábora: sobota 15. 7. 2022 mladší 10:00, starší a Hovíni 10:30

Program tábora: Drupona idEa
Hlavní vedoucí: Petr Erbes
Zástupce hlavního vedoucího: Marie Procházková
Zdravotníci: Ája, Marta
Kuchyňáci: Mrkev, Radek, Marta, Alena A.
Hospodář: Lulu

Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele SI STÁHNĚTE...
Potvrzení o platbě se v tabulce může objevit se zpožděním.

Variabilní symbolJméno a příjmeníTřídaPlatba
101Matěj Beneš 5A -
102Štěpán Nespala tretak -
103Adéla Utz 9.D -
104Viktor Nývlt 9 -
105Beáta Klusáková 5.C -
106Kateřina Syptáková 9C OK
107Magdaléna Andrlíková kvarta -
108Lillian Humpolíková 9 trida -
109Běla Barlová 8.C -
110Rozárie Kukusíková 5.A -
111barbora jachanová 8.A -
112Kateřina Jachanová 4. -
113Kateřina Jurenková V. -
114Natálie humpolíková MAS3 -
115Sofie Kalibánová 5.C -
116Adéla Grubhofferová 4.P (kvarta) -
117Magdaléna Hrdličková I.B -
118Sára Melezínková 1.ročník sš -
119Barbora Štěpánková sexta -
120Nikola Němcová 9.B -
121Tereza Hoplíčková Prima -
122Anna Štěpánková 7C ZŠ Masarykova OK
123Františka Juklová 7.C -
124Amálie Loskotová 8.B -
125Dušan Zahradníček Sexta -
126Sára Lněničková 8.A OK
127Hugo Kukusík 2.A -
128Stanislav Dospěl 8 -
129Matěj Pešek 4VA OK
130Jana Juránková I. -
131Antonín Krmíček 7.trida -
132Kristýna Nekvindová 1. roční SŠ -
133Jakub Leinveber 4.A -
134Nikola Jurenková 5. -
135Klára Pletichová 5 -
136Damian Kőhler 6. -
137barbora jachanová 8.A -
138Karin Kalibánová 2.B -
139Robin Flídr 8.A. -
140Anežka Zahradníčková 2.P. -
141Jiří Konopásek 8.A -
142Šimon Řezníček III.c OK
143Anna Kašová 7.A -
144Lada Barlová I.A2 -
145Adela Paroulková 8.A -
146Karolína Jahodová 5.A -
147Karolína Cihlářová kvarta -
148Štěpán Lorenc 9 -
149Šárka Juránková 6. -
150Roman Celta 9.D -
151Martina Pešková VII.B OK
152Tomáš Mach I. -
153Kateřina Kastnerová V -
154Johanka Gaudlová 5.A -
155Tomáš Juránek 8.A -
156Hana Horáčková V.P -
157Štěpán Lálík 8.B -
158Sarah Sedláčková 3.C -
159Martin Lněnička 5.A OK
160Bára Slavíková 3V.A -
161Barbora Benešová 7B ZŠ Masarykova -
162Dorian Kőhler 7. -
163Karolína Kozlová 5.A -
164Gita Holoubková VII -
165Markéta Vostřelová 5 -
166Viola Celtová 6.D -
167Adéla Vomáčková VII.A -
168Zdeněk Jílek ZŠ Masarykova Polička -
169Ondřej Vlach 7.A -
170Matyáš Paroulek 5.C -
171Ella Magdalena Pražanová 7.A -
172Veronika Sršňová 8.B -
173Eliška Švejdová 6. -
174Nina Holoubková 4. -
175Barbora Lidmilová osmý ročník -
176Matyáš Charvát 5.A -
177Denisa Němcová 8.ročník -
178Denisa Němcová 8.ročník -
179Agáta Dostálová 9. -
180Barbora Odehnalová 5 -
181Marek Klouzal 8.A. -
182Matěj Celta 5. C -
183Milan Reitchmied 9.A -
184Marie Vomáčková 4.A -
185Petra Ondráčková 8. ročník -
186Viktor Odehnal 2 -
187Zuzana Horáčková II.P -
188Samuel Rašovský 9. -
189David Charvát 2.D -
190Lucie Horáčková I.A -
191Sebastian Polansky 4. -
192Štěpánka Lelková 4.A -
193Pavlína Juklová 5 -
194Josef Fadrný 6.B -
195Vít Jílek 6.B -
196Jiří Šícha Kvarta -
197Emílie Odehnalová 0 -
199Daniel Rašovský 9. -
200Kristýna Vostřelová 4 -
201Linda Freundová sexta -
202Matěj Chmel 8 -
203Matyáš Polanský 1. -
204Zuzana Fadrná 7.B -
205Anna Stoklásková 5.A -
206Vojtěch Krištof 4. B -
207Dita Pazderová 5 -
208Clara Schofield I. -
209Denisa Popová 6.B -
210Tomáš Pop 2.A -
211Klára Stodolová 6. -
212Adam Schofield 6 -
213Kryštof Kalina 5 -
214Sebastián Kalina 2 -
215Johanna Brennan 6. -
216Jakub Zahoran 5. -
218Krištof Holoubek 2. -
219Adéla Bártová 5. OK
220Ester Kučerová 3a -
221Jakub Helebrand I -
222Adam Šlosr 8. -
223Matěj Pešek 4VA -
224tomáš vykypěl 5 -
225Anna Kašová 7.A -
226Matyáš Charvát 5.A -
228David Charvát 2.D -
229Andrea Zobačová 9 -
230Mikuláš Pešina 4.B -
231Lucie Kotvová I (kvinta) -
232Kamila Reitchmiedova 7.B -
233Denisa Němcová 8.B -
234Ela Hanzlíková 2. -
235Jan Moravek 7 -
236Adam Moravek 5. -
237Josef Hanzlík -
238Kryštof Moravek 1. -
239Damián Schwach 5.A -
240Frantíšek Hradecký 6 -
241Ema Špačková 4.A -
242Veronika Findejsová 5 -
243Dorota Chalupníková 5A, ZŠ Mas. Polička -
244Martin Baláš IIP -
245Marián Penias 4 OK
246Petr Nedėla 1. -
247Natalie Kyselá VII -
248Jiří Minařík S 1 -
249David Lněnička 5.C OK
250Nikol Přívratská 6 -


PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ DO ODDÍLŮ:


Fotky z tábora Damašek 2023



TÁBOR 2021

Rozdělení do oddílů a další věci budeme řešit během víkendu 30. dubna - 2. května. Do té doby se můžete ještě domlouvat kdo s kým, případně spolu s vedoucím například z loňska. Věříme, že nebude takový blázinec jako loňský rok a že se do tábora napěchujeme všichni naráz na celých 14 dní. Možná bude třeba mít čerstvý test, ale to uvidíme...

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
TERMÍN: neděle 4. 7. až sobota 17. 7. 2021 (14 dní) za cenu 3 350 Kč
SRAZ TÁBORNÍKŮ: neděle 4. 7. Pustá Rybná, náves před hospodou
Příjezd mladší: 16.00
Příjezd starší: 16.30
Příjezd Hovíni: 17.00
Návštěvní den: neděle 11.7. s potvrzeními návštěvníků
Telefon na tábor: 735 970 032 nebo 776 062 420
Kontakt: erbes zavináč softer.cz
Program tábora:
LEHCE GRANDIOZNÍ UTILITA V PUSTÉ RYBNÉ


Hlavní vedoucí: Petr Erbes
Zástupce hlavního vedoucího: Michaela Stodolová
Zdravotníci: Ája, Marta
Kuchyňáci: Mrkev, Radek, Marta, Alena A.
Hospodář: Lulu
Sporťák: Dominik Martinů
Maníci: Vasil, Lišák, Adam, Šuler, Gusta, Barča... .
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Dokumenty k táboru: seznam věcí, potvrzení pro lékaře, prohlášení o bezinfekčnosti, potvrzení pro zaměstnavatele SI STÁHNĚTE...
Potřebujete-li vystavit fakturu, napište na mail: erbes zavináč softer.cz (bez mezer)

PŘEDBĚŽNÉ SEZNAMY ODDÍLŮ

1. oddíl - Vít Hrdlička a Zuzana Ščudlová
Martin Lněnička, Matěj Beneš, Kateřina Jachanová, Anežka Zahradníčková, Anna Štěpánková, Anna Stoklásková, Štěpánka Lelková, Lucie Franková, Karolína Kozlová, Nina Holoubková, Ema Špačková, Marie Vomáčková

2. oddíl - Jirka Toman a Žanda
Veronika Špačková, Terezka Hoplíčková, Šárka Juránková, Anna Kašová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Františka Juklová, Ella M. Pražanová, Jan Minařík, Daniel Koukola, Kryštof Kalina, Daniel Špaček, Viktor Odehnal

3. oddíl - Tereza Šauerová a Ondra Češka
Denisa Popová, Tomáš Pop, Jakub Leinveber, Zdeněk Jílek, Matouš Mikšík, Matyáš Paroulek, Natalie Kyselá, Leontýna Šouláková, Štěpánka šOULÁKOVÁ, Barbora Odehnalová, Klára Dzurňáková, Gita Holoubková, Adéla Vomáčková

4. oddíl - Ondřej Dostál a Nikola Plšková
Bára Lorencová, Nátalie Kollertová, Kryštof Kunc, Hugo Kukusík, Tomáš Vykypěl, Karin Kalibánová, Sarah Sedláčková, Sofie Kalibánová, Kamila Reitschmidová, Norbert Nývlt, Josef Fadrný, Adam Schofield,

5. oddíl - Oliver Erbes a Růženka Grubhofferová
František Hradecký, Jan Morávek, Adam Morávek, Ela Hanzlíková, Vladimír Bárta, Anna Becková, Emma Honcová, Klárka Stodolová, Adéla Bártová, Rozárie Kukusíková, Evelína Vykypělová, Matěj Celta, Viola Celtová

6. oddíl - Johanna Raaschová a Martin Vokál
Ondřej Vlach, Milan Reitschmied, Tomáš Mach, Jiří Šícha, Aneta Wondráková, Lada Barlová, Běla Barlová, Lilian HumpolíkováBára Slavíková, Barbora Jachanová, Nikola Němcová

7. oddíl - Dan Pejchar a Áňa Kozajda
Magdalena Andrlíková, Kateřina Syptáková, Karolína Cihlářová, Adéla Grubhofferová, Agáta Doustejlsí, Sára Melezínková, Kikina Nekvindová, Štěpán Lorenců, Áďa Šlosrů, Péťa Švachů, Máťa Chmelů, Mára Klouzalů, Tomek Juránků, Jirka Konopásků

8. oddíl - Valerie Cechová a Štěpán Švanda
Magdaléna Hrdličková, Maombi Jílková, Clara Schofield, Johana Jelínková, Adéla Hejtmánková, Adéla Paroulková, Petra Ondráčková, Sára Lněničková, Viktor Nývlt, Matěj Pešek, Samuel Rašovský, Štěpán Lálík, Matyáš Švanda, Daniel Rašovský

9. oddíl - Ondřej Cihlář a Štěpán Pejchar
Jakub Tvarůžek, Jan Šidák, Václav Bzenecký, Matyáš Kunc, Roman Celta, Vojtěch Kovář, Alexej Koukola, Nela Flídrová, Hedvika Slezáková, Lucie Leinveberová, Denisa Němcová, Lucie jílková, Barbora Lidmilová

10. oddíl - Peťáček a Esterka
Zuzana Fadrná, Amálie Loskotová, Veronika Sršňová, Karolína Šouláková, Martina Pešková, Lucie Kotvová, Hana Horáčková, Lucie Horáčková, Kateřina Kastnerová, Jana Juránková, Atila Beneš, Timur Beneš, Jakub Helebrand, Jiří Minařík, Jan Kunhart

11. oddíl - Milda + Denča
Linda Freundová, Dušan Zahradníček, Josef Konopásek, Ivana Havlíková, Barbora Zemánková, Adéla Celtová, Vilém Jílek, Kamila Fadrná, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Barbora Štěpánková, Daniel Němec

12. oddíl - Vojta + Tim
Štěpán Nespala, Evelína Wondráková, Petra Hápová, Matyáš Plšek, Kateřina Jílková, Dominik Rašovský, Eva Horáčková, Adam Tichý, Kateřina Kotvová, Dominik Šmíd, Noemi Nývltová, Natalie Humpolíková, Anna Kosíková

Seznam táborníků:
Potvrzení o platbě může být zapsáno se zpožděním...




Fotografie z roku 2020 od Barči a Radka jsou TADYHLE
Hlavní tábor na Damašku 2019


FOTKY Z TÁBORA 2019*
Fotografie od Barči,Radka a Ryby jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka, občas vzhůru nohama, občas otočené o 90 stupňů a v rozlišení nic moc jsou ZDE.

FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2016
Tady jsou fotografie od Lucky a Radka

Fotky z tábora 2015 od Báry a Katky jsou ZDE.

Fotky z tábora 2014 od Báry jsouZDE.

Fotky z tábora 2013 od Báry

Fotky z tábora 2013 od babičky

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007

Fotky tábor 2006

Fotky tábor 2003

Fotky tábor 2002

Hlavní tábor na Damašku v roce 2018

Místo konání: táborová základna na Damašku
Pořadatel: Pionýr Polička
Termín: neděle 1. července až sobota 14. července 2018

Téma tábora:BYJ OSM Odjezd: neděle 1. 7. v 16:00 hod. z parkoviště pod Tylákem
Příjezd: sobota 14.7. v 11:00 hod. na parkoviště pod Tylák
Návštěvní den: neděle 8. července od 9:00 do 18:00
Adresa tábora: Tábor Polička, Pustá Rybná 87, 572 01 Polička
Telefon na tábor: 730691459
Táborový poplatek: 3 100 Kč (k malému navýšení oproti loňsku došlo z důvodu nutného nákupů nových stanů v ceně 150 000 Kč!)
Hlavní vedoucí: Petr Erbes

PŘEDBĚŽNÉ ODDÍLOVÉ SEZNAMY:
MLADŠÍ
1. ODDÍL
VEDOUCÍ Jan Punar a Eliška Flídrová (14)
Anežka Zahradníčková, Tomáš Hlaváček, David Hlaváček, Roman Celta, Adam Kohoutek, František Hradecký, Antonín Krmíček, Lucie Horáčková, Jana Juránková, Hana Horáčková, Barbora Jelínková, Karolína Šouláková, Lucie Střítezská

2. ODDÍL
VEDOUCÍ Dan Pejchar a Anita Kozáková (12)
Jindřich Lapáček, Daniel Špaček, Adéla Muselová, Sára Melezínková, Jakub Helebrant, Dominik Bouška, Magdaléna Andrlíková, Kateřina Syptáková, Veronika Srnská, Kristýna Nekvindová, Kateřina Kastnerová, Lucie Kotvová

3. ODDÍL
VEDOUCÍ Marie Procházková a Ondřej Dostál (14)
Aneta Wondráková, Lucie Doležalová, Petronila Kabátová, Adéla Vomáčková, Klára Stodolová, Linda Melišíková, Petra Drahošová, Kateřina Jurenková, Nikola Jurenková, Daniel Rašovský, Samuel Rašovský, Atila Beneš, Timur Beneš, Standa Kosina, Jan Kunhart

4. ODDÍL
VEDOUCÍ Martin Vokál a Barbora Tomanová (12)
Agáta Dostálová, Veronika Špačková, Běla Barlová, Lada Barlová, Bára Slavíková, Lota Kučerová, Marek Klouzal, Tomáš Juránek, Pelayo Tosal, Adam Morávek, Jan Morávek, Ondřej Prokop

5. ODDÍL
VEDOUCÍ Oliver Erbes a Eliška Jantačová (12)
Michaela Sílová, Liboslav Kadlec, Ondřej Bartoň, Klára Dzurňáková, Natálie Vostřelová, Hedvika Slezáková, Alexej Koukola, Lilian Humpolíková, Adéla Utz, Kristýna Ryplová, Kateřina Pospíšilová, Kryštof Pohorský

STARŠÍ
6. ODDÍL
VEDOUCÍ Jakub Ustohal a Růžena Grubhofferová (14)
Linda Freundová, Barbora Štěpánková, Barbora Zemánková, Mia Humpolíková, Maombi Jílková, Natálie Humpolíková, Jan Kaša, Viktor Dvořák, Štěpán Nespala, Dominik Rašovský, Matyáš Plšek, Daniel Němec, Jan Brokl, Martin Síla

7. ODDÍL
VEDOUCÍ Miloslav Suka a Denisa Kalánková (13)
Vilém Jílek, Kateřina Hrnčířová, Kryštof Dostál, Jonáš Bednář, Zuzana Dvořáková, Karolína Makovská, Noemi Nývltová, Anna Kosíková, Eva Horáčková, Kateřina Kotvová, Daniel Martinů, Adam Tichý, Samuel Mašek

8. ODDÍL
VEDOUCÍ Vojta Skoumal a Žaneta Martinů (14)
Karolína Vendolská, Jan Světlák, Jakub Hlaváček, Jan Hlaváček, Matěj Mitáš, Přemysl Mitáš, Viktor Nývlt, Dušan Zahradníček, Kateřina Jílková, Petra Hápová, Clara Schofield, Magdaléna Hrdličková

HOVÍNI
9. ODDÍL
VEDOUCÍ Petr Erbes a Ester Ošťádalová (15)
Filip Doležal, Nicola Helebrandová, Tereza Vomáčková, Zuzana Kozáčková, Evelína Vondráková, Veronika Jurenková, Julie Hloušová, Kateřina Houdková, Václav Suk, Matěj Punar, Matěj Šauer, Jan Pospíšil, Tim Raasch, Vít Hrdlička, Patrik Dvořáček

10. ODDÍL
VEDOUCÍ David Beran a Kateřina Tobyšková (15)
Markéta Syptáková, Anna Andrlíková, Jan Cihlář, Jakub Cihlář, Jakub Slezák, Ondřej Češka, Radim Hnát, Dominik Martinů, Štěpán Pejchar, Jiří Toman, Michaela Štějdířová, Žaneta Jantačová, Kateřina Němcová, Lucie Štěpánková, Klaudie Štěpánková, Rozálie Stodolová, Zuzana Hloušová


Kontakt: tel.:466440063 nebo 466440089 ideálně však erbes@softer.cz


FOTKY Z TÁBORA 2018
Fotografie od Barči, Kačky a Radka FOTKY Z TÁBORA 2017
Fotografie od Barči a Radka

FOTKY Z TÁBORA 2016
Fotografie od Lucky a Radka FOTKY Z TÁBORA 2015 OD BÁRY A KATKY

FOTKY Z TÁBORA OD BÁRY 2014

Fotky z tábora od Báry 2013

Fotky z tábora od babičky 2013

Fotky z tábora 2012 od Findyho, Zaviho a Luďky

Fotky z tábora 2011 od Terezky

Fotky z tábora 2010

Luďčiny fotky z tábora 2009 část 1
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 2
Luďčiny fotky z tábora 2009 část 3

Neliny fotky z tábora 2007
Fotky tábor 2006
Fotky tábor 2003
Fotky tábor 2002